İyiacademy, okuyucularına yurt dışı hakkında bilgi vermeyi amaçlar. Diğer ülkelerin; kültürü, ekonomisi, hayat standarttı, yaşam tarzı ve Work and Travel hakkında bilgi veriyoruz. Amacımız insanları doğru bilgiye ulaşmasını sağlayıp yurt dışına merak uyandırmak. İnsanlar yurt dışına açıldığında vizyonu genişler, farklı kültürler ile tanışır ve dünyaya başka bir pencereden bakar. Biz izleyicilerimizin yurt dışı merakını uyandırdığımız gibi nasıl yurt dışına gideceklerini de anlatıyoruz. Gezi, ekonomi ve eğlence dışında Work and Travel, pasaport ve vize gibi uygulamalar hakkında da bilgi veriyoruz.

İyiacademy sitesini kurduğumuzda amacımız daha fazla insanı güncel bilgiye ulaştırmaktı. hedefimize yazarlarımızla beraber emin adımlarla ilerliyoruz. İçeriklerimiz, yurt dışına gitmiş, görmüş ve bilgili kişiler tarafından yazılıyor. Herhangi bir hata görülürse moderatörlerimiz tarafından düzeltiliyor. Okurlarımıza yanlış ya da eksik bilgi vermemek için uğraşıyoruz. Yolculuğumuzda en büyük motivasyon, içeriklerimizin okunması ve değerli okurlarımızın yorumlarıdır.

İyiacademy vizyonu

İyiacademy’nin vizyonu, izleyicilerimize doğru ve güncel bilgileri ulaştırmaktır. Birçok ülkenin vizede istediği belgeler ve fiyatları sıklıkla değişiyor. Biz izleyicilerimize en güncel ve doğru bilgiye ulaşmasını hedefliyoruz. Vize ve pasaport dışında; okul, ekonomik durum, eğlence, gezilecek bölgeler ve kültürlerini de doğru şekilde okurlarımıza anlatıyoruz.

İyiacademy Amacı

İyiacademy’nin amacı, insanları yurt dışı hakkında daha bilgili ve hevesli olmasını sağlamaktır. Okurlarımıza ülkelerin iyi ve kötü yanlarını anlatıyoruz. Okurlarımızın merak ettiği ülkeler hakkında doğru bilgi vermeyi amaçlıyoruz. İlgi duydukları ülkeler hakkında bilgi verildiğinde, insanların yurt dışı hevesleri daha fazla artıyor. Yurt dışına giden kişiler, farklı kültür ve farklı insanlar gördüğü için dünyaya bakış açıları değişiyor.

İyiacademy iletişim;

info@iyiacademy.com üzerinden merak ettiğiniz konuları bizlere iletebilirsiniz.